• Prodej větrné elektrárny

  Prodej větrné elektrárny

  Obnovitelný zdroj energie Více...
 • Výrobci a dodavatelé větrné elektrárny

  Výrobci a dodavatelé větrné elektrárny

  Obnovitelný zdroj energie Více...
 • Inzerce a prodej

  Inzerce a prodej

  Obnovitelný zdroj energie Více...
 • 1
 • 2
 • 3

ikona-cvtech
ELEKTROMOBILITA UŽITKOVÝCH VOZIDEL
SPOLEČNOST CV TECH s.r.o.

Společnost CV TECH s.r.o. byla založena v roce 2008 za účelem zvýšení služeb zákazníkům prostřednictvím poskytování komunálních technologií, zejména na německém trhu. Jsme předním dodavatelem komunálních nástaveb na užitková vozidla do celkové hmotnosti do 7,5 tuny a to zejména koreb, nástaveb pro zimní údržbu jako např.: sypačů, radlic, nosičů kontejnerů, nástaveb pro svoz komunálního odpadu, speciálních nástaveb dle potřeb zákazníka. Tyto nástavby vyvíjíme i pro elektromobily.

trojuhblue-down

O společnosti

V roce 2016 jsme uzavřeli partnerství s německým výrobcem užitkových vozidel StreetScooter a v květnu 2017 jsme se stali výhradním zástupcem pro Českou republiku.

Protože se dlouhodobě zabýváme nástavbami na komunální vozidla, pracujeme na vývoji a inovaci nástaveb na elektropodvozek StreetScooter, v čemž chceme uskutečnit unikátní propojení elektropodvozku a našich dlouholetých zkušeností s nástavbami.

Úspěšně jsme se etablovali na náročném Německém trhu a ve Skandinávii. kde se zabýváme vývojem, výrobou a obchodem s komunální technikou a v poslední řadě také elektromobilitou.

cvtech-bannerobnoven7

trojuhblue-down

Proč zvolit nás?

Na trhu se nenachází srovnatelný produkt elektromobility a takovou mírou variability umožňující na dva různé délky podvozku aplikovat prakticky jakoukoliv nástavbu dle zadání zákazníka. Dále je to jednoduchá konstrukce, s důrazem odolnosti proti opotřebení a nevhodnému zacházení.
Konstrukční životnost vozidla je 16 let. K opotřebení brzd dochází minimálně, jelikož při uvolnění pedálu plynu dochází automaticky k rekuperaci a kinetická energie se vrací zpět do trakční baterie. Dále je to ergonomie - prostorná kabina s vyhřívanými sedadly, maximálně komfortní nastupování a vystupování.

Milan Pavlíček, jednatel společnosti

vyhody-cvtech2

ikona-cvtech
Produkty STREETSCOOTER
- skutečná síla, čistě elektricky
Čistý, robustní a výkonný – WORK: Zažijte praktickou všestrannost pro náročnou každodenní práci. Se třemi různými variantami modelů Vám nabízíme vysokou míru individualizace podle Vašich potřeb. Čistý, robustní a ještě větší – WORK L: Elektrický výkon, extra velký.

trojuhblue-down

work20-1 WORK 20 kWh (tři různé varianty modelů)
work40-1 WORK 40 kWh (tři různé varianty modelů)
work-l-40-1 WORK L 40 kWh (tři různé varianty modelů)
produkt1-work-cool WORK COOL Box 40 kWh
work20-e-green WORK E-BAR 20 kWh / 40 kWh
work20-green WORK L-Green 40 kWh

ikona-cvtech
WORK Bike & WORK Trike
- elektricky v městském provozu
Bez emisně a výkonně skrz městskou dopravou – elektrický WORK Bike: Zažijte výkon s vysokou užitečnou hmotností pro náročnou každodenní práci.
Bezpečný, odolný, bez emisní, výkonný – to je moderní městská doprava s naším WORK Trike.

trojuhblue-down

pr-trike3
WORK Trike 
- informace o produktu
pr-bike4
WORK Bike 
- informace o produktu

ikona-cvtech
Speciální užitkové vozidla a možnosti použití
Vyvážíme výrobky na trhy EU, především do Německa a Skandinávie. Na základě toho byly založeny partnerské společnosti v těchto zemích, CV TECH GmbH v Německu a CZECH ENGINEERING AB ve Švédsku, kde také pravidelně vystavujeme na veletrzích.
Dále dodáváme speciální vozidla, chladírenská vozidla, pojízdný bar...

trojuhblue-down

produkt1-work-uzitkove-vozidla Komunální služby
produkt1-work-postovni-auto2 Poštovní a rozvážkové služby
produkt1-work-bar Vozidla pro pojízdný bar
produkt1-work-cool Chladírenské vozidla
produkt1-work-postovni-auto Poštovní a rozvážkové služby
produkt1-work-postovni-kolo Elektromobilita na kole
více-informací6
AKREDITACE

Dotace na alternativní pohon
Výzva č. 21/2017

k předkládání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Národního programu Životní prostředí

Ministerstvo životního prostředí (dále jen „MŽP“) vyhlašuje prostřednictvím Státního fondu životního prostředí ČR (dále jen „Fond“) Výzvu pro předkládání žádostí o poskytnutí podpory (dále jen „Výzva“) dle podmínek Národního programu Životní prostředí (dále jen „Program“).  Výzva ke stažení v PDF

ikona-cvtech
- Výstavy a medializace -
Vyvážíme výrobky na trhy EU, především do Německa a Skandinávie. Na základě toho byly založeny partnerské společnosti v těchto zemích, CV TECH GmbH v Německu a CZECH ENGINEERING AB ve Švédsku, kde také pravidelně vystavujeme na veletrzích.
trojuhblue-down

 referecne-vystavy1    referecne-vystavy2    referecne1-191-5

více-informací6

logo-navigation-energy10
- Napište nám-
 

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost
Ing. Mgr. Petr Černota, IČ: 64149641, Sídlo: Čeladná 853, Čeladná, 73912,ČR; pro nabídku služby nebo přípravu nabídky.  Beru na vědomí, že společnost Ing. Mgr. Petr Černota použije sdělené osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu. Podrobnosti jsou uvedeny v záložce: "Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)".

Kontaktní formulář

1000 znaků vlevo
Přidat soubory

Captcha code Refresh Image